Oznamy a novinky

Odstúpenie predajne potravín Derna v Malom Záluží

19. 01. 2023 17:36 - Vyhlásené v miestnom rozhlase
Vedúca predajne potravín Derna v Malom Záluží odstupuje zariadenú predajňu potravín. Viac info. 0911171175.....

Žiadame obyvateľov, aby túto informáciu šírili aj medzi svojich známych. Nakoľko potraviny v obci nám budú značne absentovať.
Ďakujeme za pochopenie, starostka

Krádeže v obci

19. 01. 2023 17:34 - Vyhlásené v miestnom rozhlase
Vážení občania!!!!!
Vzhľadom na množiace sa krádeže vecí v okolí rodinných domov v našej obci vás vyzývame na väčšiu ostražitosť – uzamykanie brán, garáží a nenechávanie voľne dostupných vecí, ktoré môžu byť predmetom krádeží vo dvoroch. Takisto, ak si všimnete podozrivý pohyb cudzích ľudí, obráťte sa okamžite na políciu na tel. číslo: 158 alebo na obecný úrad 0904611063, ďakujeme

Ukončenie prevádzky potravín Derna v Malom Záluží

19. 01. 2023 17:33 - Vyhlásené v miestnom rozhlase
Vážení občania,
to, čo bolo šuškané sa potvrdilo. Náš obchod bude od 16.01.2023 zatvorený do doby, kedy sa nenájde nový vedúci/ca.
Všetci sledujeme TV a vieme čo sa deje na Slovensku a so zálohovými platbami za energie, tak isto aj predajni prišli o 200% vyššie zálohové platby za elektrinu.
I napriek riešeniu od obce, kedy by veškeré energie spadli pod obec (čo by riešilo danú situáciu, nakoľko obec má výhodnejšie ceny... a obec by si žiadala v nájomnom naspäť peniaze), prišlo nečakané prekvapenie vo forme nedoplatku....neúnosná situácia je aj na trhu s cenami výrobkov, kedy každým týždňom sú vyššie a vyššie.
Všetky aspekty prispeli ku konečnému verdiktu, že prevádzka potravín Derna v Malom Záluží končí.
Mrzí ma to, ale keďže naša obec čarovať nevie, tak vás poprosím, ak má niekto záujem prevádzku potravín otvoriť, tak ma kontaktujte..... ďakujem za pochopenie